top of page

F. B.

Nalan hanımı tanımıyordum. Tanıdığıma çok memnun oldum. Ayvalık için büyük şans. Komşumu epilepsi için götürdüm. Çok ilgili bıkmadan konu hk. bilgi verdi. Tetkik sonuclarına ulaşmamız uzun sürmesine rağmen 2 kez kontrole gittik. kontrol ücreti bile almadı. Donanımlı, bilgili sonuca odaklı, halden an layan, sıcak bir insan. Kendisine teşekkür ederiz.

H. A.

Çok ilgili ve sevecen bir doktor.... Gösterdiği tüm ilgiye ve uyguladığı tedavi için çok çok teşekkür ederim. Büyük şehirden gelip de Ayvalık gibi bir yerde acaba iyi bir nörolog bulabilir miyim, bundan sonra MS takibimi kim yapacak gibi endişelerimin ne kadar yersiz olduğunu gösterdi bana Nalan hanım. İyi ki var ve iyi ki o da Ayvalık"a yerleşmiş

E. Ş.

Hastasıyla çok ilgilenen, hep iletişimde kalan ve çok bilgili, başarılı bir doktor. Gitmediğim doktor kalmamıştı ama kimse çare hastalığıma çare olamamıştı. Sonunda Nalan Kayrak hanımefendi ile tanıştım ve çok şükür daha iyiyim. Ağrılarım, ataklarım azaldı. Nalan hanım sayesinde sabahları ataksız ve ağrısız uyanmanın ne kadar güzel bir duygu olduğunu yeniden tatmaya başladım.

A. U.

Bir hasta olarak üstün bilgi ve birikiminin tüm nimetlerinden faydalandığım , ömrüm boyunca devam edecek olan hastalığımı tam olarak anlayıp, doğru yaşam düzenini bana yorulmadan sıkılmadan anlatmış kişidir. Sonsuz teşekkürlerimle.

S. G.

Kariyeri, bilgisi ,ilgisi şahsiyeti, nezaketiyle , kiymetli doktorum Nalan hanimi tanımaktan gurur duydum.çok kisa zamanda teshisinin neticesinin sonucunu aldım müteşekkirim Saygılarımla.

H. K.

Harika bir doktor, ayrıntılı muayene yapıyor, bilgi veriyor, güler yüzlü, sakın, dinliyor, anlatıyor.. Çok teşekkür ederim.

bottom of page